Oslo

Stiftelsen Fargespill
v/ Fargespill Oslo
Øvre Slottsgate 3
Postboks 183 Sentrum
0157 Oslo

ADMINISTRASJON:

Leder Anine Smith anine@fargespill.no 995 61 764
Kommunikasjonsmedarbeider Martine Berg Olsen martine@fargespill.no 452 15 583

Vil du booke Fargespill i Oslo til et event? Ta kontakt med Anine Smith

KUNSTNERISK LEDELSE:

Musikalsk ansvarlig Anja Eline Skybakmoen anja@fargespill.no 454 70 623
Musikalsk konsulent / instruktør Mariama Ndure mariama@fargespill.no 478 32 921
Kunstnerisk ansvarlig / koreograf Silje Onstad Hålien silje@fargespill.no
Kunstnerisk konsulent / koreograf Sarjo Sankareh sarjo@fargespill.no

Vil du bli aktør i Fargespill i Oslo eller har du spørsmål om øvinger o.l.? Send en epost til Mariama Ndure.

Representerer du en kulturskole og ønsker å starte opp et Fargespill i din kommune? Fargespill har innledet et samarbeid med Norsk Kulturskoleråd om lisensiering av Fargespill/Flere Farger-konseptet  gjennom Kulturskolerådets kontaktnettverk. Kontakt Norsk Kulturskoleråd for mer informasjon. 

(Foto header: Erika Hebbert)