FAQ

Q: Jeg vil bestille billetter til en Fargespill-forestilling, men vet ikke helt hvem jeg skal snakke med

A: Alt billettsalg går gjennom arrangør/ticketmaster, så ta kontakt med dem direkte for å bestille. 

Q: Jeg vil gjerne begynne i Fargespill / Jeg har et barn som ønsker å begynne i Fargespill. Hva gjør jeg da?

A: Det er mange som ønsker å være med i Fargespill og vi kan dessverre ikke ta inn alle som ønsker, men plutselig er det åpning!

For Bergen: Kontakt Sissel Saue på sissel@fargespill.no / 92 22 64 84 for mer informasjon.

For Oslo: Kontakt Anine Smith på anine@fargespill.no / 99 56 17 64 for mer informasjon i Oslo. 

Q: Jeg har spørsmål rundt øvelser i Fargespill, hvem snakker jeg med da? 

A: Gjelder det sangøvelser i Bergen, kontakt Sissel Saue på sissel@fargespill.no / 92 22 64 84 .

Gjelder det danseøvelser i Bergen, kontakt Stephanie Mowinckel på stephanie@fargespill.no / 40 61 56 19.

Gjelder det sangøvelser i Oslo, kontakt Mariama Ndure på mariama@fargespill.no / 47 83 29 21.

Gjelder det danseøvelser i Oslo, kontakt Alma Bøe på alma_bo@hotmail.com / 93 61 36 37.

Q: Jeg vil gjerne booke Fargespill til et arrangement. Hvem snakker jeg med da?

A: Kontakt Kjersti Berge på kjersti@fargespill.no / 94 50 22 70 for Bergen, eller Anine Smith på anine@fargespill.no / 99 56 17 64 for Oslo. 

Q: Jeg vil starte opp Fargespill / Flere Farger i min kommune, hvem snakker jeg med da?

A: Send en epost til Kjersti Berge på kjersti@fargespill.no eller ring på 55 32 31 40 (tast 1)

Du finner informasjon om hvilke steder som allerede er startet opp HER

Q: Jeg er fra pressen og vil gjøre en sak på Fargespill, hvem snakker jeg med da?

A: Kontakt Frøydis Moberg på froydis@fargespill.no / 934 96 571 eller Martine Berg Olsen på martine@fargespill.no / 45 21 55 83.

Helt til slutt:

Du finner kontaktinformasjon til alle ansatte i Fargespill i Bergen HER og Oslo HER.