Bergen

Bilde fra v.: Sigurd R. Tunestveit, Sissel Saue, Frøydis Moberg, Kjersti Berge, Elizabeth Guinoo, Anna E. Pedersen, Ole Hamre 

(Irene Kinunda, Stephanie Mariama Mowinckel, Martine Berg Olsen, Babak Ziai og Anney Marie Niyokindi er ikke med på bildet)

Stiftelsen Fargespill
Nygårdsgaten 124
5008 Bergen

ADMINISTRASJON:

Daglig leder / produsent Kjersti Berge kjersti@fargespill.no 94 50 22 70
Koordinator / presse / co-produsent Frøydis Moberg froydis@fargespill.no 93 49 65 71
Kommunikasjonsmedarbeider Martine Berg Olsen martine@fargespill.no 452 15 583

Vil du booke Fargespill til et event? Ta kontakt med Kjersti Berge.

KUNSTNERISK LEDELSE:

Kunstnerisk leder Ole Hamre ole@fargespill.no 90 04 30 81
Kunstnerisk leder Sissel Saue sissel@fargespill.no 92 22 64 84
Danseinstruktør / koreograf Stephanie Mariama Mowinckel stephanie@fargespill.no  40 61 56 19
Musikalsk konsulent Helene Aasebø helene@fargespill.no 45 24 71 46
Musikalsk konsulent Sigurd Rotvik Tunestveit sigurd@fargespill.no 93 86 91 09
Adm. / kunstnerisk konsulent *Irene Kinunda Afriyie irene@fargespill.no 94 47 42 36
Adm. / kunstnerisk konsulent Babak Ziai babak@fargespill.no 41 29 55 81
Kunstnerisk / adm. medarbeider Anney Marie Niyokindi anney@fargespill.no 95 12 78 39

* Irene er i foreldrepermisjon til 30.9.2020, kontakt Babak om det skulle være noe. 

Vil du bli aktør i Fargespill eller har du spørsmål om øvinger o.l.? Send en epost til Sissel Saue

Representerer du en kulturskole og ønsker å starte opp et Fargespill i din kommune? Fargespill har innledet et samarbeid med Norsk Kulturskoleråd om lisensiering av Fargespill/Flere Farger-konseptet  gjennom Kulturskolerådets kontaktnettverk. Kontakt Norsk Kulturskoleråd for mer informasjon. 

Foto header: Thor Brødreskift