Bergen

Stiftelsen Fargespill
Nygårdsgaten 124
5008 Bergen

ADMINISTRASJON:


Daglig leder / produsent
Kjersti Berge
mail: kjersti@fargespill.no
tlf: 945 02 270

Komm.ansvarlig / co-produsent
Frøydis Moberg
mail: froydis@fargespill.no
tlf: 934 96 571

Kommunikasjonsmedarbeider
Martine Berg Olsen
mail: martine@fargespill.no
tlf: 452 15 583

Vil du booke Fargespill til et event? Ta kontakt med Kjersti Berge.


KUNSTNERISK TEAM:


Kunstnerisk leder
Ole Hamre
mail: ole@fargespill.no
tlf: 900 43 081

Kunstnerisk leder
Sissel Saue
mail: sissel@fargespill.no
tlf: 922 26 484

Musikalsk konsulent
Sigurd Rotvik Tunestveit
mail: sigurd@fargespill.no
tlf: 938 69 109

Musikalsk konsulent
Helene Aasebø
mail: helene@fargespill.no
tlf: 452 47 146

Danseinstruktør / koreograf Stephanie Mariama Mowinckel
mail: stephanie@fargespill.no
tlf: 406 15 619

Aktøransvarlig / adm. / kunstnerisk konsulent
*Irene Kinunda Afriyie
mail: irene@fargespill.no
tlf: 944 74 236

Adm. / kunstnerisk konsulent
Babak Ziai
mail: babak@fargespill.no
tlf: 412 95 581

Kunstnerisk / adm. medarbeider
Anney Marie Niyokindi
mail: anney@fargespill.no
tlf: 951 27 839

* Irene er i foreldrepermisjon til 01.01.2021, kontakt Babak om det skulle være noe. 

Vil du bli aktør i Fargespill eller har du spørsmål om øvinger o.l.? Send en epost til Sissel Saue

Representerer du en kulturskole og ønsker å starte opp et Fargespill i din kommune? Fargespill har innledet et samarbeid med Norsk Kulturskoleråd om lisensiering av Fargespill/Flere Farger-konseptet gjennom Kulturskolerådets kontaktnettverk. Kontakt Norsk Kulturskoleråd for mer informasjon. 

Foto: Hans Jørgen Brun